Pagalbai ir užsakymams I-V 8:00 - 17:00
8 5 236 19 58
Naudinga informacija
Jus aptarnauja
Jolanta Mackevičiūtė
+370 650 59629
+370 5 2361943
jolanta.mackeviciute@charlot.lt
IKONŲ PAAIŠKINIMAI: Akcijos
Ekologiškos prekės
Naujos prekės
Nuolaidos
Specialios prekės
Suderintos prekės
TOP prekės
Susisiekite su mumis
Atvyksime į Jūsų biurą ir atliksime biuro organizacinį patikrinimą – išanalizavę Jūsų veiklos procesus pasiūlysime Jums optimaliausią, kartais net nereikalaujantį finansinių investicijų, sprendimo variantą. Daugiau

Naudinga

Archyvavimas

2014 August 13 d.

Dokumentus archyvuojant pagal sistemą lengvai rasite reikiamus dokumentus, sutaupysite vietą ir laiką paieškoms

Vieną dieną darbe ar namų darbo kabinete ištraukę stalčius suprantate, kad nebegalite rasti reikiamų dokumentų. Visi darbo ar šeimos narių dokumentai, pažymos, sutartys dabar randa vietą keliuose stalčiuose ir dėžėse. Tuomet ir kyla klausimas, kaip tinkamai, o, svarbiausia, ilgam sudaryti archyvą, kaip jį tvarkyti, kad reikiami dokumentai būtų greitai randami.

Darbovietėje ar namų biure archyvą sudaryti nesunku. Vieną kartą susikūrus patogią sistemą ir įpratus dokumentus dėti į savas vietas, vėliau papildyti ir tvarkyti archyvą bus itin paprasta. Šiandien raštinės reikmenų parduotuvėse galite įsigyti nebrangių, tačiau ilgą laiką tarnausiančių priemonių, reikalingų patogiam ir racionaliai sukomplektuotam namų archyvui.

Daugiau

Ergonomika

2014 August 13 d.

Dirbant prie kompiuterio svarbu atsižvelgti į pagrindines ergonomikos taisykles

Nemažai mūsų prie kompiuterio praleidžiame beveik visą darbo dieną. Grįžę namo vakare taip pat valandą ar net kelias sėdime prie kompiuterio. Tačiau pastebime, kad vos įpusėjus darbo dienai jaučiame, jog peršti akys, maudžia sprandą, riešus ir nugarą. Siekiant išvengti tokių nemalonumų patariama:

  • Dirbantiems kompiuteriu yra būtinos pertraukėlės. Jas rekomenduojama daryti kas valandą po 10 minučių.
  • Reikėtų pailsinti akis žvelgiant į tolį.
  • Ne mažiau svarbi yra ir taisyklinga sėdėsena, darbo valdų išdėstymas, baldai.

Žemiau susipažinkime su keliomis pagrindinėmis patogiam darbui reikalingomis priemonėmis.

Daugiau

Korespondencija

2014 August 13 d.

Korespondencijos rengimo taisyklės nurodo, kokiu formatu rašyti oficialius kreipimusis, sveikinti kolegas švenčių progomis ir suteikia Jūsų įmonei solidumo

Dažniausiai korespondencijai naudojame balto popieriaus lapus ir vokus, tačiau adresatą sudominsime tik tuomet, jei gaunamos korespondencijos šūsnyje laiškas išsiskirs originalia forma, spalvomis ar dizaino elementais. Tuomet kyla natūralus klausimas, kokios priemonės yra populiariausios ir kaip skoningai padabinti laišką?

Išskirtinėms progoms naudokite ryškesnių spavlų užrašus ar įklijuojamą lapą

Išskirtine proga – sveikinant, kviečiant į renginius ar pristatant produkciją – laiško turinį galima modeliuoti ir baltame ar pastelinės spalvos popieriaus lape, tačiau tuomet patartina naudoti įvairesnių spalvų užrašus arba dėti įklijas.

Daugiau

Mokyklinės lentos

2014 August 13 d.

Mokyklinės lentos kokybę lemia jos paviršius

Renkantis mokyklinę lentą svarbiausia atkreipti dėmesį į lentos paviršiaus kokybę, nuspręsti, kam lenta bus skirta ir kokio dydžio ji turėtų būti. Kokybiškų lentų gamintojai gaminiams suteikia 100 metų garantiją. Tai rodo, kad gera mokyklinė lenta turėtų tarnauti ne vienai kartai.

Akademinės lentos skirstomos į kelias rūšis: žaliu ar baltu paviršiumi, kamštinės ir mobilios konferencijų lentos.

Daugiau

Moksleivio krepšelis

2014 August 13 d.

Teisingai sukomplektavus moksleivio krepšelį prekės tarnaus ilgiau

Natūralu, kad rinkdamiesi mokyklinio krepšelio reikmenis pirmiausia atkreipiame dėmesį į kainą. Tačiau geriau įsigyti mažiau, bet kokybiškų, ergonomiškų ir ekologiškų reikmenų. Žodį „ekologija” dažnai suvokiame, kaip poveikį aplinkai, tačiau čia kalbėsime apie poveikį žmogaus sveikatai.

Daugiau

Popierius

2014 August 13 d.

Popieriaus kokybę nurodo jo baltumas, paviršiaus šiurkštumas, neskaidrumas, storis ir svoris

Popieriaus gamintojų pasaulyje yra daug, tačiau lyderystę rinkoje lemia vartotojai – mažos bendrovės ir pasaulinės kompanijos. Patys populiariausi popieriaus prekių ženklai yra „Data Copy“, „Multi Copy“, „Navigator“ ir „Nordic Office“. Kokybė renkantis biuro popierių yra pagrindinis rodiklis, todėl patyrusios įmonės vengia nežinomų biuro popieriaus gamintojų, taip išvengdamos ir spausdinimo arba kopijavimo įrenginių gedimų.

Daugiau

Spausdintuvai

2014 August 13 d.

Spausdinimo kokybė priklauso nuo spaudintuvo pagrindinių funkcijų

Prieš įsigyjant spausdintuvą svarbiausia nuspręsti, kokių spaudų jums dažniausiai reikės ir kokią medžiagą spausdinate gausiausiai. Jei namų biure ar darbe spausdintuvą naudosite ne tik paprasčiausiems tekstams spausdinti, bet ir spalvotiems aukštos kokybės laisvalaikio spaudiniams gamintis, reikalavimai renkantis spausdinimo įrenginį gali pakisti iš esmės.

Jei planuojame spausdintis nuotraukas, atliekami projektavimo, dizaino ar kiti didelės vaizdo kokybės reikalaujantys darbai, geriausia įsigyti profesionalius ir būtent tai veiklai tinkančius pavienius įrenginius, pvz., gebančius spausdinti ne tik ant įprastų biure A4 formato, bet ir dvigubai didesnių A3 lapų. Tačiau visai kitokio – adatinio – spausdintuvo prireiks spausdinantiems daug važtaraščių. O namų vartotojui vienareikšmiškai patartina įsigyti daugiafunkcinį įrenginį, gebantį spausdinti, skenuoti ir kopijuoti – tai yra „trys viename“.

Daugiau

Darbo kalendorius

2014 August 13 d.

Stilingas darbo kalendorius gali virsti net interjero detale

Darbo kalendorius, priklausomai nuo jo paskirties ir naudojimo, gali tapti ne tik kasdieniu mūsų darbų ir minčių saugotoju, bet ir interjero detale. Todėl, kokį darbo kalendorių pasirinkti, visų pirma, priklauso nuo jo paskirties.

Daugiau

Rašikliai

2014 August 13 d.

Kokybiškas rašiklis tarnauja ilgiau

Rašymo priemonė ne tik reprezentuoja asmenį, bet ir lemia darbo našumą. Tyrimai parodė, kad patogiu rašikliu užrašome daugiau žodžių, t.y. sugebame užfiksuot gerokai daugiau minčių, jos tampa aiškesnės ir rišlesnės.Todėl renkantis plunksnakotį, svarbiausia, kad juo būtų patogu rašyti.

Norėdami išsiaiškinti, ar plunksnakotis jums tinkamas, pamerkite jį į rašalą ir parašykite porą žodžių. Jei pajusite, kad plunksna lengvai slysta, pačią rašymo priemonę laikyti patogu, ji ne per sunki ir ne per lengva, vadinasi, ateityje ja bus patogu rašyti ir ranka nepavargs. Tačiau jei renkatės plunksnakotį dovanai, reikėtų atkreipti dėmesį į asmens rašymo manierą ir, kur ši rašymo priemonė bus naudojama.

Daugiau

Paslaugų kokybė

2014 August 13 d.

Vadovaujamės visuotiniais kokybės standartais bei savo vidaus politika bendradarbiaudami tiek su klientais, tiek ir su visais tiekėjais

Siekdami užtikrinti kokybiškų prekių tiekimą Jūsų įmonei, bendradarbiaujame tik su patikimais, kokybiškas prekes siūlančias tiekėjais. Parduodamai technikai suteikiame gamintojo garantiją bei pogarantinį aptarnavimą. Visą mūsų kataloge siūlomą asortimentą esame išbandę patys, todėl savo klientus konsultuojame ir padedame pasirinkti jiems reikiamiausią produktą tinkamai patardami.

Rengiame vidaus mokymus, keliame savo darbuotojų kvalifikaciją, kad mūsų vadybininkai galėtų Jums suteikti profesionalias konsultacijas ir padėtų pasirinkti Jums tikrai reikalingą produkciją, atitinkančią Jūsų darbo pobūdį ir specifiką – tinkamai parinktas popierius ar rašikliai padeda sutaupyti apie 20-30 proc. biuro prekėms skiriamų išlaidų.

Daugiau